Infolinia +48 58 380 08 03
wyjazdy na narty

Imprezy

RED PARTY

Jest to cykliczna edycja tematycznej imprezy gdzie wszyscy będą ubrani na czerwono… kolor czerwony jest kolorem namiętności i miłości… więc na pewno będzie gorącooo! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą rekwizytu w postaci czerwonych rzeczy.

IMPREZA Z OPASKAMI – SINGLE PARTY

Wchodząc do strefy imprezowej każdy otrzymuje opaskę w kolorze któremu najbardziej odpowiada…..

  • kolor czerwony – jestem zajęta/zajęty
  • kolor biały – szukam partnerki / partnera
  • kolor niebieski – szukam wrażeń / przygody

APRES SKI

Oczywiście nie może zabraknąć imprez na stoku. Zatem po ostatnim zjeździe lądujecie w strefie Snow Party Camp. Imprezę poprowadzi DJ, a w niej wiele zabaw, animacji i konkursów!

IMPREZA PRZEBIERAŃCÓW

Tą imprezą rządzi Wasza wyobraźnia. Zakładacie co chcecie, gdzie chcecie i ile chcecie. Najlepiej przygotować strój przed wyjazdem. Najbardziej szalone przebrania będą oczywiście nagrodzone %%% niespodziankami.

GRAFITI PARTY

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej imprezie załóż biały T-shirt oraz zabierz ze sobą kolorowe markery. Może tej nocy ktoś zostawi Ci na koszulce swój numer pokoju lub telefonu i sprawy na wyjeździe nabiorą całkiem innego obrotu niż planowałeś podczas pakowania się na niego…


 

TAK BYŁO ROK TEMU

Atrakcje

KLUB PARTY CAMP – IMPREZOWE MIEJSCE SPOTKAŃ

Codziennie w klubie SNOW PARTY CAMP będą organizowane gry i zabawy. Co drugi dzień odbywać będą się imprezy wraz z występami DJ SNOW PARTY CAMP TEAM!

WARSZTATY HIP HOP oraz DANCE

Te dwa najbardziej popularne style taneczne będą głównymi tematami zajęć podczas Snow Party Camp. Dla chętnych również Zumba.

SZKOLENIA SKI & SNB

Podczas wyjazdu przewidzieliśmy szkolenia z nauki jazdy na nartach i SNB dla początkujących oraz kursy doszkalające dla osób, które już jeżdżą lub jeździły w przeszłości. Szczegółowy plan oraz zakres szkoleń dostępny pod adresem: rezerwacje@partycamp.pl

WARSZTATY BARMAŃSKIE

Podczas SNOW PARTY CAMP 2015 będziesz mógł spróbować własnych sił robiąc pyszne Kamikaze czy inne mniej lub bardziej skomplikowane drinki.

WIECZÓR Z POKEREM

Czy nie uważacie tego za szaleństwo na śniegu? Już podczas tego wyjazdu odchodzimy od rutyny i zapraszamy do zwariowanej pierwszej edycji TWISTERA NA ŚNIEGU.

ALKO TWISTER, PRZECIĄGANIE LINY itp

Czy nie uważacie tego za szaleństwo na śniegu? Już podczas tego wyjazdu odchodzimy od rutyny i zapraszamy do zwariowanej pierwszej edycji TWISTERA NA ŚNIEGU.

ZJAZD NA BYLE CZYM

Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć zasad… Każdy może wypróbować swoich sił podczas zjazdów na czas. Oceniany również jest styl zjazdu.

ANIMACJE NA ŚNIEGU

Nie zabraknie zawodów i imprez promujących akrobacje na śniegu.

KARAOKE

Teraz każdy będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności muzyczne. Zaśpiewaj i wygraj napój %.

SIATKÓWKA NA ŚNIEGU

Zbierz 5 zawodników i wygraj w turnieju deskę snowboardową. Zawody będą rozpisane w 3 grupach. Gramy 3 dni.

NOC LAMPIONÓW !!!

Tego jeszcze nie było i stanie się na pewno absolutnym hitem imprezowych wyjazdów studenckich! Wyobraźcie sobie setki campowiczów puszczających lampiony do nieba!!!

SWIMMING POOL PARTY

Po dniu spędzonym na stoku pora na relaks na basenie. Czas umili muzyka puszczana z konsolety.

MUZYCZNA ROZGRZEWKA

Codziennie rano zapraszamy na wspólną rozgrzewkę, która zostanie przeprowadzona przy muzyce live.