Infolinia +48 58 380 08 03
wyjazdy na narty

Nasi Artyści w Les Orres

 

 

tede

Tede’go chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! To właśnie on podgrzeje na max’a atmosferę w Les Orres!
Tede, a raczej Jacek Graniecki, obecny jest na polskiej scenie hip-hopowej od 1996 roku. Początki jego kariery związane są z zespołem 1kHz (Ein Killa Hertz), który występował w składzie: TDF (Tas De Fleia), Janmario (DJ JMI) oraz V.O.L.T. (600V). Urodzony w Warszawie raper, producent, aktor, właściciel wytwórni muzycznej Wielkie Joł i marki odzieżowej PLNY Textylia. Jeden z twórców polskiej sceny hiphopowej. Współtwórca legendarnej formacji Warszafski Deszcz. Współtworzył także zespoły Bezele, Dabl Blast, Eurobiznes, Gib Gibon Skład, GTW, Jama Zła i Mop Skład. Od 2001 roku prowadzi karierę solową. Znany nie tylko ze względu na muzykę, ale również z uwagi na role filmowe i kontrowersyjne wypowiedzi.

dj rimm

DJ RIMM pobuja wami nie tylko podczas wieczornych imprez, ale również za trzęsie ziemią podczas naszych APRESÓW!
Możecie kojarzyć go z wielu Sopockich klubów, urodzony w 1986, na scenie muzycznej od 2002 roku jako producent, a od 2006 dj i organizator imprez. Właściciel wytwórni muzycznej Black Candy Records. W ciągu swej niedługiej kariery zagrał kilkaset imprez w miastach całej Polski. Rezydent klubów Boolvar (Gdynia), Miami Nice (Słupsk), Mosquito (Kołobrzeg). Od 2009 roku wykładowca w szkole djskiej firmy Audioline. Od początku intensywnie się rozwija i udało mu się dojść do wysokiego poziomu umiejętności w graniu imprez z gramofonów. Specjalizuje się w muzyce R’n”B, Hip-hop, Dancehall, Funk, Old School oraz Disco, dzięki czemu scratching czy zwariowany mix są jego standardem W graniu przede wszystkim stawia na energię! A więc łapy w górę !

Georgina Tarasiuk

Czas na odrobine damskiego wkładu! Georgina Tarasiuk to polska wokalistka, która podbiła serca widzów już jako mała dziewczynka. Gina zdobyła sławę wygrywając w wieku 11 lat “Szansę na sukces” z udziałem Natalii Kukulskiej. Szybko zdobyła kontrakt i wydała debiutancki longplay “Georgina”. Miała okazję współpracować z Violettą Villas, José Curą czy Garou. Największym przebojem w wykonaniu Tarasiuk był “Niedorosła miłość” z muzyką Rubika i słowami Kasi Klich.
Od września 2000 roku Georgina Tarasiuk była stypendystką Fundacji Ewy Czeszejko-Sochackiej “Promocja Talentu”, a od 2006 solistką w oratorium Piotra Rubika. Występowała także w “Premierach” w XL Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką Pierwszy raz. Mamy nadzieje, że ponownie was zadziwi!

zeus