Infolinia +48 58 380 08 03
wyjazdy na narty

O NAS

KIM JESTEŚMY?

Marka PARTY CAMP istnieje już od 2006 r., a od 2013 r. w działa w ścisłej współpracy z firmą RAPSODY TRAVEL.

W naszych wyjazdach, obozach i imprezach od początku działalności uczestniczyło ponad 20 000, a 5000 osób w samym 2013 r.! Ideą wyjazdów organizowanych przez Party Camp jest całodobowa integracja oraz przeżycie najlepszych chwil swojego życia podczas różnych festiwali, majówek, sylwestrów, wakacji oraz wyjazdów na narty w Polsce i zagranicą.

Znamy zmieniające się trendy w turystyce i z roku na rok dodajemy nowe miejsca do których jeździmy. W roku 2013 nasi uczestnicy mogli wybierać pomiędzy: Chorwacją, Grecją, Hiszpanią, Bułgarią, Włochami, Słowacją, Węgrami, Austrią i Francją. PARTY CAMP oferuje wyjazdy przez cały rok: Sylwester, Majówka, Lato, Zima.

Jesteśmy także jedyną w Polsce firmą oferującą wyjazdy na znane festiwale muzyczne Ultra Music Festival i FRESH Island Festival, a w przyszłości wiele innych. Od roku 2014 wprowadzamy również ofertę dla licealistów – Matura Party Camp czyli wyjazd pomaturalny w czerwcu na jeden z największych eventów w Chorwackiej NOVALJA – SPRING BREAK 2014.

Posiadamy własny zespół DJ, animatorów, hostess, operatorów, którzy zadbają aby czas spędzony z nami był tym najlepszym jaki możecie sobie wyobrazić. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami.

Zespół Party Camp jest otwarty na nowe doświadczenia i ciekawe pomysły. Jeżeli chcesz z nami współpracować, do nas dołączyć, lub dowiedzieć się coś więcej o naszym biurze i pomysłach na wyjazdy to napisz lub zadzwoń.