Infolinia +48 58 380 08 03
wyjazdy na narty

DOJAZD I PORADY

AUTOKAREM

Autokary i kierowcy naszych firm przewozowych posiadają licencje do transportu międzynarodowego. Zapewniamy autokary wyposażone w WC, klimatyzację / odtwarzacze filmów/obrazów. Trasa naszych autokarów przebiega przez następujące miejscowości:

  • Katowice w cenie
  • Warszawa w cenie

Autokary/busy będą podstawione jeżeli uzbiera się minimalna liczba uczestników na wyjazd z danego miasta. Na miesiąc przed podamy informacje na temat ewentualnej dopłaty, możliwy dojazd polskimbusem.

WAŻNE: limit bagażu głównego 25 kg, bagażu podręcznego 5 kg oraz 1 komplet sprzętu narciarskiego lub snowboardowego. W przypadku posiadania bagażu ponad limitowego, Organizator ma prawo odmówić zabrania go na pokład lub pobrać opłatę w wysokości 25 zł/kg nadbagażu.

Zniżki:

200 pln na dojazd własny/ osoba zakwaterownie od godz. 14:00 Istnieje mozliwość dojazdu z innych miast za dopłatą (dojazd na miejsce skąd rusza autokar POLSKIM BUSEM, za naszym pośrednictwem załatwimy dla Państwa wszelkie formalności podróży w dwie strony). Podane ceny są orentacyjne, ponieważ na stronie polskibus.com zmieniają się one względem terminu w którym się rezerwuje. Podajemy najdroższą możliwą wersję ceny. Potwierdzenie ostateczne ceny nastąpi w dniu rezerwowania imprezy po aktualnej cenie znajdującej się na www.polskibus.com Jeśli ktoś sobie życzy może indywidualnie zarezerwować sobie miejsce na polskibus.com Godziny odjazdów można na bieżąco sprawdzić na polskibus.com Osoby poniżej 15 roku życia mogą jechać Polskimbusem za pisemną zgodą rodzica. Miejsca wysiadania z Polskiegobusa = miejsce wsiadania do autokaru.