Infolinia +48 58 380 08 03
wyjazdy na narty

Imprezy

RICH & PRETTY

Tematem przewodnim tegorocznej przebieranej imprezy Snow Party Camp jest RICH & PRETTY! Także zacznijcie szykować gadżety! Złoty kolor, dużo biżuterii, dolary… to motywy przewodnie dzięki którym mamy nadzieje że poczujecie się PIĘKNI, MŁODZI I BOGACI!

IMPREZA Z OPASKAMI – SINGLE PARTY

Wchodząc do strefy imprezowej każdy otrzymuje opaskę w kolorze który mu najbardziej odpowiada…..

  • kolor czerwony – szukam partnerki / partnera – CZAS NA MIŁOŚĆ!
  • kolor biały – jestem zajęty / zajęta – NIE BAWI MNIE TO!
  • kolor niebieski – szukam wrażeń / przygody – ZASZALEJEMY?

APRES SKI

Oczywiście nie może zabraknąć imprez na stoku. Zatem po ostatnim zjeździe lądujecie w strefie Snow Party Camp. Imprezę poprowadzi DJ, a w niej wiele zabaw, animacji i konkursów!

IMPREZA PRZEBIERAŃCÓW

Tą imprezą rządzi Wasza wyobraźnia. Zakładacie co chcecie, gdzie chcecie i ile chcecie. Najlepiej przygotować strój przed wyjazdem. Najbardziej szalone przebrania będą oczywiście nagrodzone %%% niespodziankami.

GRAFFITI PARTY

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej imprezie załóż biały T-shirt oraz zabierz ze sobą kolorowe markery. Może tej nocy ktoś zostawi Ci na koszulce swój numer pokoju lub telefonu i sprawy na wyjeździe nabiorą całkiem innego obrotu niż planowałeś podczas pakowania się na niego…

Atrakcje

WARSZTATY HIP HOP oraz DANCE

Te dwa najbardziej popularne style taneczne będą głównymi tematami zajęć podczas Snow Party Camp. Dla chętnych również Zumba.

SZKOLENIA SKI & SNB

Podczas wyjazdu przewidzieliśmy szkolenia z nauki jazdy na SKI i SNB dla początkujących oraz kursy doszkalające dla osób, które już jeżdżą lub jeździły w przeszłości. Szczegółowy plan oraz zakres szkoleń dostępny pod adresem: rezerwacje@partycamp.pl

WARSZTATY BARMAŃSKIE

Podczas SNOW PARTY CAMP 2016 będziesz mógł spróbować własnych sił robiąc pyszne Kamikaze czy inne mniej lub bardziej skomplikowane drinki!

ALKO TWISTER, PRZECIĄGANIE LINY, WIECZÓR Z POKEREM itp

Czy nie uważacie tego za szaleństwo na śniegu? Już podczas tego wyjazdu odchodzimy od rutyny i zapraszamy do zwariowanej kolejnej edycji TWISTERA NA ŚNIEGU, BEER BONGA i wielu, wielu innych… 😉

ZJAZD NA BYLE CZYM

Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć zasad… Każdy może wypróbować swoich sił podczas zjazdów na czas. Oceniany również jest styl zjazdu.

KARAOKE

Teraz każdy będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności muzyczne. Zaśpiewaj i wygraj napój %.

SIATKÓWKA NA ŚNIEGU

Zbierz 5 zawodników i wygraj w turnieju deskę snowboardową. Zawody będą rozpisane w 3 grupach.

MUZYCZNA ROZGRZEWKA

Codziennie rano zapraszamy na wspólną rozgrzewkę, która zostanie przeprowadzona przy muzyce live.