Infolinia +48 58 380 08 03
wyjazdy na narty

Koncerty na żywo

line-up w krótce!

Imprezy

RICH & PRETTY

Tematem przewodnim tegorocznej przebieranej imprezy Snow Party Camp jest RICH & PRETTY! Także zacznijcie szykować gadżety! Złoty kolor, dużo biżuterii, dolary… to motywy przewodnie dzięki którym mamy nadzieje że poczujecie się PIĘKNI, MŁODZI I BOGACI!

IMPREZA Z OPASKAMI – SINGLE PARTY

Wchodząc do strefy imprezowej każdy otrzymuje opaskę w kolorze który mu najbardziej odpowiada…..

  • kolor czerwony – szukam partnerki / partnera – CZAS NA MIŁOŚĆ!
  • kolor biały – jestem zajęty / zajęta – NIE BAWI MNIE TO!
  • kolor niebieski – szukam wrażeń / przygody – ZASZALEJEMY?

GRAFITI PARTY

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej imprezie załóż biały T-shirt oraz zabierz ze sobą kolorowe markery. Może tej nocy ktoś zostawi Ci na koszulce swój numer pokoju lub telefonu i sprawy na wyjeździe nabiorą całkiem innego obrotu niż planowałeś podczas pakowania się na niego…

APRES SKI

Oczywiście nie może zabraknąć imprez na stoku. Zatem po ostatnim zjeździe lądujecie w strefie Snow Party Camp. Imprezę poprowadzi DJ, a w niej wiele zabaw, animacji i konkursów!

TAK BYŁO ROK TEMU

Atrakcje

KLUB PARTY CAMP – IMPREZOWE MIEJSCE SPOTKAŃ

Codziennie w klubie SNOW PARTY CAMP będą organizowane gry i zabawy. Co drugi dzień odbywać będą się imprezy wraz z występami DJ SNOW PARTY CAMP TEAM!

SZKOLENIA SKI & SNB

Podczas wyjazdu przewidzieliśmy szkolenia z nauki jazdy na SKI i SNB dla początkujących oraz kursy doszkalające dla osób, które już jeżdżą lub jeździły w przeszłości. Szczegółowy plan oraz zakres szkoleń dostępny pod adresem: rezerwacje@partycamp.pl

WARSZTATY BARMAŃSKIE

Podczas SNOW PARTY CAMP 2017 będziesz mógł spróbować własnych sił robiąc pyszne Kamikaze czy inne mniej lub bardziej skomplikowane drinki!

ALKO TWISTER, PRZECIĄGANIE LINY, WIECZÓR Z POKEREM itp

Czy nie uważacie tego za szaleństwo na śniegu? Już podczas tego wyjazdu odchodzimy od rutyny i zapraszamy do zwariowanej kolejnej edycji TWISTERA NA ŚNIEGU, BEER BONGA i wielu, wielu innych… 😉

ZJAZD NA BYLE CZYM

Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć zasad… Każdy może wypróbować swoich sił podczas zjazdów na czas. Oceniany również jest styl zjazdu.

SIATKÓWKA NA ŚNIEGU

Zbierz 5 zawodników i wygraj w turnieju deskę snowboardową. Zawody będą rozpisane w 3 grupach. Gramy 3 dni.

MUZYCZNA ROZGRZEWKA

Codziennie rano zapraszamy na wspólną rozgrzewkę, która zostanie przeprowadzona przy muzyce live.

TOR SANECZKOWY

Zawrót głowy (niejeden) gwarantowany, jeśli zdecydujecie się na przejażdżkę szynowym torem saneczkowym. Na 700 metrach długości otrzymacie solidną porcję zakrętów połączoną z równie solidnym przyspieszeniem. Wyraz twarzy osób wysiadających z sanek – bezcenny!

sanki

DODATKOWO

  • Silent Disco
  • Ollie Contest
  • Skiorientering
  • Testy kamer GoPro / gogle Tripout / Epic Balance Board

HALA EVENTOWA

Stoki na wszystkie poziomu jazdy, szusy na samym szczycie albo w środku lasu modrzewiowego. Les Orres to nie tylko ośrodek sportów zimowych. 2 dni koncertowe w nowoczesnej hali koncertowej na szczycie ośnieżonych Alp!.

Spotkanie wysoko w górach w przestrzeni pełnej kultury. Słuchaj muzyki w przeszklonym budynku z widokiem na Les Orres. Mocne odczucia i uniesienia godne Mont Blanc. Miejsce, widok i czyste Alpejskie powietrze pozwoli wydobyć wiele niuansów słuchanej muzyki tak, że będziemy jeszcze wyżej.