Infolinia +48 58 380 08 03
wyjazdy na narty

ZAKWATEROWANIE

Proponujemy pobyt w przepięknie położonej miejscowości Trodena, stanowiącej doskonały punkt wypadowy do najważniejszych ośrodków narciarskich rejonu Val di Fiemme (ok. 15 km od Cavalese i ok. 25 km od Predazzo).

DOSTĘPNE AMPARTAMENTY

Zakwaterowanie w pensjonacie Sonnhof, położonym w centrum miejscowości Trodena. Pokoje 2,3,4 i 5-osobowych z łazienkami. W pokojach 4, 5-osobowych mogą wystąpić łóżka piętrowe. Cały obiekt urządzony jest w stylu rustykalnym, panuje w nim przyjemna atmosfera. Stylowa jadalnia i salonik z kominkiem stanowią doskonałe miejsce spotkań w zimowe wieczory. W obiekcie znajduje się również narciarnia oraz sala ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami. Cały obiekt przeznaczony jest do naszej dyspozycji.

Rozkład budynku:

  • Parter – pokój 2-osobowy, pokój 2-osobowy z możliwością dostawki, pokój 1-osobowy. Wszystkie pokoje z łazienkami. Stylowa jadalnia, salonik, kuchnia, toalety.
  • 1. piętro – 2 pokoje 5-osobowe, 3 pokoje 4-osobowe – wszystkie pokoje z łazienkami,
  • 2. piętro – 3 pokoje 3-osobowe z łazienkami, 1 pokój 4-osobowy z łazienką, 1 pokój 2-osobowy z łazienką, salonik i dwie sypialnie: 3-osobowa, 2-osobowa. Obydwie sypialnie z łazienkami.
  • Dwa pokoje 2-osobowe z umywalkami – łazienka wspólna na dwa pokoje na korytarzu naprzeciw pokoi.

Ponadto:

10 metrów od pensjonetu Sonnhofu mamy do dyspozycji: apartament dla 2 – 4 osób – pokój dzienny z rozkładaną podwójną sofą i sypialnia z łożem małżeńskim dla 2 osób. Apartament dla 4-6 osób – pokój dzienny z rozkładaną podwójną sofą, 2 sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem i druga z 2 pojedynczymi łóżkami). Około 400 m od Sonnhofa – pensjonat Wisenheim z 6 apartamentami dla grupy łącznie około 27 osób (dopłata 100 PLN/os do ceny wyjazdu)